ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 2019

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι της παράταξης «ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ» στις Δημοτικές Εκλογές της 26ης Μαΐου 2019

Ηλίας Λυγερός

Ηλίας Λυγερός

Επικεφαλής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Αθανασάκης Αριστείδης του Αντωνίου

Αθανασάκης Αριστείδης του Αντωνίου

Ανδρικάκης Αλέκος του Αντωνίου

Ανδρικάκης Αλέκος του Αντωνίου

Αντωνακάκης Γιάννης του Γεωργίου

Αντωνακάκης Γιάννης του Γεωργίου

Ασσαριωτάκης Ζαχαρίας του Λάμπρου

Ασσαριωτάκης Ζαχαρίας του Λάμπρου

Βασιλειάδης Γιώργος του Ιωάννη

Βασιλειάδης Γιώργος του Ιωάννη

Δασκαλάκη Ειρήνη του Μιχαήλ

Δασκαλάκη Ειρήνη του Μιχαήλ

Δελημιχάλης Νεκτάριος του Μαρίνου

Δελημιχάλης Νεκτάριος του Μαρίνου

Δοκιανάκης Σπύρος του Νικολάου

Δοκιανάκης Σπύρος του Νικολάου

Ζερβός Ιωάννης του Αναστασίου

Ζερβός Ιωάννης του Αναστασίου

Ζωιτού Εύη του Θεόδωρου

Ζωιτού Εύη του Θεόδωρου

Ιεραπετρίτη Πόπη του Ελευθερίου

Ιεραπετρίτη Πόπη του Ελευθερίου

Καλεμικεράκη Ευαγγελία(Εύα) του Εμμανουήλ

Καλεμικεράκη Ευαγγελία(Εύα) του Εμμανουήλ

Καλέμπουμπας Γιάννης του Δημητρίου

Καλέμπουμπας Γιάννης του Δημητρίου

Καλλέργης Εμμανουήλ του Στυλιανού

Καλλέργης Εμμανουήλ του Στυλιανού

Καλουδιώτη-Μανωλάκη Μαρία του Νικολάου

Καλουδιώτη-Μανωλάκη Μαρία του Νικολάου

Καντικάκη Μαρία του Μιχαήλ

Καντικάκη Μαρία του Μιχαήλ

Καροφυλάκης Μανόλης του Γεωργίου

Καροφυλάκης Μανόλης του Γεωργίου

Κατσαμά Ελένη (Νέλλη) του Γεωργίου

Κατσαμά Ελένη (Νέλλη) του Γεωργίου

Κοντάκη-Chiumarulo Μαρία του Στυλιανού  

Κοντάκη-Chiumarulo Μαρία του Στυλιανού  

Κουμπά Έλσα του Αριστείδη

Κουμπά Έλσα του Αριστείδη

Κουναλάκης Νίκος του Μανώλη

Κουναλάκης Νίκος του Μανώλη

Κουνενού Μαρία του Γεωργίου

Κουνενού Μαρία του Γεωργίου

Κουτρούλης Μπάμπης του Γεωργίου

Κουτρούλης Μπάμπης του Γεωργίου

Κουτσάκη Ειρήνη του Νικολάου

Κουτσάκη Ειρήνη του Νικολάου

Κυριακάκης Ζαχαρίας του Γεωργίου

Κυριακάκης Ζαχαρίας του Γεωργίου

Λόλη Ραφαέλλα του Θωμά

Λόλη Ραφαέλλα του Θωμά

Λουλουδάκης Απόστολος του Νικολάου

Λουλουδάκης Απόστολος του Νικολάου

Λυγεράκης Μιχάλης του Κωνσταντίνου

Λυγεράκης Μιχάλης του Κωνσταντίνου

Λυρώνη-Ζερβάκη Μαρία του Γεωργίου

Λυρώνη-Ζερβάκη Μαρία του Γεωργίου

Μαματζάκης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

Μαματζάκης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

Μανδαλάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Μανδαλάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Μαραγκουδάκης Ιωάννης του Γεωργίου

Μαραγκουδάκης Ιωάννης του Γεωργίου

Μαράκη-Κοτσιφάκη Ευαγγελία (Εύα) του Ιωάννη

Μαράκη-Κοτσιφάκη Ευαγγελία (Εύα) του Ιωάννη

Μαράκη-Τσεντελιέρου Διονυσία του Ανδρέα

Μαράκη-Τσεντελιέρου Διονυσία του Ανδρέα

Μαυρέα Χριστίνα του Κωνσταντίνου

Μαυρέα Χριστίνα του Κωνσταντίνου

Μπουμπάκης Κώστας του Ιωάννου

Μπουμπάκης Κώστας του Ιωάννου

Νεονάκης Γιάννης του Κωνσταντίνου

Νεονάκης Γιάννης του Κωνσταντίνου

Παγκάλου Χρυσούλα (Χρύσα) του Ιωάννου

Παγκάλου Χρυσούλα (Χρύσα) του Ιωάννου

Παπαδάκη Ελένη (Λένα) του Νικολάου

Παπαδάκη Ελένη (Λένα) του Νικολάου

Παπαδάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Παπαδάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Παπαδοκωστάκη Κλεάνθη (Ανθούλα) του Νικολάου

Παπαδοκωστάκη Κλεάνθη (Ανθούλα) του Νικολάου

Παπαζήση Μάντζου Μαρία (Μάρθα) του Ματθαίου

Παπαζήση Μάντζου Μαρία (Μάρθα) του Ματθαίου

Παχάκης Γιάννης του Γεωργίου

Παχάκης Γιάννης του Γεωργίου

Παχιαδάκης Νεκτάριος του Εμμανουήλ

Παχιαδάκης Νεκτάριος του Εμμανουήλ

Περάκης Τάκης (Κωνσταντίνος) του Εμμανουήλ

Περάκης Τάκης (Κωνσταντίνος) του Εμμανουήλ

Περσεμάτης Πρόδρομος (Μάκης) του Μιχαήλ

Περσεμάτης Πρόδρομος (Μάκης) του Μιχαήλ

Πουλλά Ελένη του Αντωνίου

Πουλλά Ελένη του Αντωνίου

Ρηγάκης Ζαχαρίας του Φιλοκτήτη

Ρηγάκης Ζαχαρίας του Φιλοκτήτη

Σανιδά Ευγενία (Νίνα) του Αναστασίου

Σανιδά Ευγενία (Νίνα) του Αναστασίου

Σαρρή Μαρία του Εμμανουήλ

Σαρρή Μαρία του Εμμανουήλ

Σκουτέλης Νικόλαος του Ιωάννου

Σκουτέλης Νικόλαος του Ιωάννου

Σταυρακάκης Μιχάλης του Νικολάου

Σταυρακάκης Μιχάλης του Νικολάου

Στίνη Ελευθερία (Ρίτσα) του Γεωργίου

Στίνη Ελευθερία (Ρίτσα) του Γεωργίου

Τσαγκαράκης Μανώλης του Ιωάννου

Τσαγκαράκης Μανώλης του Ιωάννου

Τσατσάκης Αναστάσιος (Τάσος) του Μιχαήλ

Τσατσάκης Αναστάσιος (Τάσος) του Μιχαήλ

Φανταουτσάκης Μανώλης του Ιωάννη

Φανταουτσάκης Μανώλης του Ιωάννη

Χαλκιαδάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

Χαλκιαδάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

Χαρίτος Σταμάτης του Φώτιου

Χαρίτος Σταμάτης του Φώτιου

Χατζηδάκη-Αναγνωστάκη Ελπινίκη του Μύρων

Χατζηδάκη-Αναγνωστάκη Ελπινίκη του Μύρων

Χατζηπάνου – Γιαννουλάκη Ευαγγελία του Αντωνίου

Χατζηπάνου – Γιαννουλάκη Ευαγγελία του Αντωνίου

Χιωτάκης Γιώργος του Μύρων

Χιωτάκης Γιώργος του Μύρων

Χριστοφοράτου Σουλτάνα-Βαρβάρα του Αθανασίου

Χριστοφοράτου Σουλτάνα-Βαρβάρα του Αθανασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

Καζάνης Στέλιος του Εμμανουήλ

Καζάνης Στέλιος του Εμμανουήλ

Κούρος Αντώνης του Δημητρίου

Κούρος Αντώνης του Δημητρίου

Μαραγκουδάκης Μανόλης (Βαρδής) του Βαρδή

Μαραγκουδάκης Μανόλης (Βαρδής) του Βαρδή

Πετράκης Μάρκος του Ιωσήφ

Πετράκης Μάρκος του Ιωσήφ

Σαπουντζή Στεργιανή (Στέλλα) του Γεωργίου

Σαπουντζή Στεργιανή (Στέλλα) του Γεωργίου

Σεραφειμοπούλου Αφροδίτη του Δημήτρη

Σεραφειμοπούλου Αφροδίτη του Δημήτρη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ

Μοδινού Αναστασία του Κωνσταντίνου

Μοδινού Αναστασία του Κωνσταντίνου

Μπέτσος Δημήτριος του Νικολάου

Μπέτσος Δημήτριος του Νικολάου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΛΙΑΝΗΣ

Παπαδάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ       

Παπαδάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ       

Παπαδάκης Γιώργος του Κωνσταντίνου

Παπαδάκης Γιώργος του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΕΜΕΝΟΥΣ

Συγλέτου Αικατερίνη του Μαρίνου

Συγλέτου Αικατερίνη του Μαρίνου

Τζωρμπατζάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

Τζωρμπατζάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ